Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - więcej... Akceptuję, nie pokazuj więcej.

lek. dent Karolina Nestorowicz-Obrzut

specjalista ortodonta

Wiosną 2004 roku z drugą średnią ocen na roku, ukończyłam studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na Wydziale Stomatologii Collegium Medicum otrzymując tytuł lekarza dentysty. Następnie po odbyciu rocznego stażu podyplomowego przystąpiłam do Lekarskiego Egzaminu Państwowego uzyskując znakomity procentowy wynik co  zagwarantowało mi pierwsze miejsce między innymi w regionach województw lubuskiego, wielkopolskiego czy zachodniopomorskiego.

W listopadzie 2005 roku rozpoczęłam prywatną praktykę stomatologiczną NESDENT w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Uroczej 14, województwo lubuskie.

W latach 2010 -2014 odbyłam, w Opolu pod kierownictwem dr Jolanty Jarki, czteroletnią specjalizację z ortodoncji, którą zakończyłam Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym z najlepszym wynikiem w kraju na przestrzeni ostatnich 7 lat.

Jestem członkiem:
- Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO)
- Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS - European Orthodontic Society)
- Włoskiego Towarzystwa Ortodontycznego (SIDO - Società Italiana di Ortodonzia)
- Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS)

Podczas studiów poznałam najnowsze zagadnienia oraz techniki z dziedziny stomatologii, które miałam okazję rozszerzać podczas stypendiów naukowych - krajowych i zagranicznych oraz na licznych praktykach klinicznych. Solidne merytoryczne przygotowanie a także praktyczne doświadczenie umocniło mnie w przekonaniu, że zawód który wybrałam i zdobyłam wykonuję z wielkim zapałem. Swoją wiedzę i umiejętności tak z dziedziny ortodoncji jak i stomatologii cały czas poszerzam i doskonalę na licznych kursach, szkoleniach praktycznych, sympozjach itp...

Płynnie posługuję się językiem:
- angielskim
- niemieckim
- włoskim
oraz
- hiszpańskim (na poziomie komunikatywnym)

Certyfikaty: krajowe, międzynarodowe