Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - więcej... Akceptuję, nie pokazuj więcej.
10
Wrz
Dodane przez NESDENT

Informujemy, że NESDENT podpisał umowę z firmą Ratalnie.com S.A. umożliwiającą naszym Pacjentom nowoczesne finansowanie zabiegów ortodontycznych w systemie ratalnym pod nazwą Mediraty. System ten gwarantuje naszym Pacjentom najniższe oprocentowanie pożyczki na usługi medyczne.

Więcej
17
Sie
Dodane przez NESDENT

Z satysfakcją informujemy, że w ostatnim numerze profesjonalnego czasopisma ortodontycznego „Forum Ortodontyczne” ukazał się artykuł pod tytułem „Obustronna agenezja stałych kłów szczęki – opis dwóch przypadków”, którego autorami są dr Karolina Nestorowicz-Obrzut i dr Jolanta Jarka.

Więcej
25
Kwi
Dodane przez NESDENT

Z radością informujemy, że dołączyliśmy do ogólnopolskiej akcji społecznej lekarzy ortodontów „Uśmiech na medal” promującej leczenie ortodontyczne. Głównym celem akcji jest edukacja Polaków na temat pozytywnych aspektów posiadania prawidłowego zgryzu, zwrócenie uwagi na konsekwencje idące za zaniedbaniami i biernością w temacie problemów ortodontycznych oraz przedstawienie procesu i etapów leczenia ortodontycznego.

Więcej