Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - więcej... Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Ortodontyczny program lojalnościowy

Leczysz się w naszym gabinecie ortodontycznie mając założony stały aparat ortodontyczny? Pozytywnie oceniasz efekty leczenia? Sprawdź jak otrzymać wizytę kontrolną gratis.

Z uwagi na liczne sugestie i prośby naszych pacjentów ortodontycznych zdecydowaliśmy się wdrożyć program lojalnościowy. Jego założenia są bardzo proste. Każdy z pacjentów leczonych aparatem stałym, który skutecznie zaprosi do leczenia kolejnego pacjenta, zyskuje jedną wizytę kontrolną gratis. Zaproszonych dwóch pacjentów oznacza odpowiednio dwie bezpłatne wizyty kontrolne. Gratisowa wizyta kontrolna przysługuje tylko wtedy, gdy nowy (zaproszony) pacjent zdecyduje się na leczenie aparatem stałym i taki aparat zostanie mu w naszym gabinecie założony. Z zasad programu lojalnościowego wynika w szczególności, że możliwe jest aby pacjent skutecznie rekomendując odpowiednią liczbę nowych pacjentów, otrzymał - uwaga - wszystkie wizyty kontrolne gratis. Naprawdę warto spróbować!