Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - więcej... Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Stomatologia

Zdrowe zęby w przyjaznej atmosferze

Jak dowodzi wiele badań naukowych, piękny uśmiech jest czymś więcej niż tylko uśmiechem. Ludzie uśmiechnięci łatwiej nawiązują kontakty, szybciej osiągają sukcesy. Jednak nie każdy z nas ma odwagę pochwalić się swoim uśmiechem. Współczesna stomatologia oferuje wiele metod i materiałów leczniczych, dzięki którym zdrowy i piękny uśmiech może być przywrócony każdemu.

W gabinecie NESDENT mamy przyjemność zaproponować Państwu kompleksowe leczenie stomatologiczne, w tym także jako jeden z nielicznych gabinetów w Gorzowie Wielkopolskim, leczenie stomatologiczne małych dzieci. Wykorzystując najnowsze osiągnięcia techniki medycznej oraz wprowadzając nowe ale sprawdzone i skuteczne metody, gwarantujemy też pełen zakres leczenia uzębienia dorosłych, obejmujący profilaktykę, leczenie zachowawcze, endodoncję (także przy użyciu specjalistycznego mikroskopu), odbudowę estetyczną, leczenie protetyczne oraz chirurgię stomatologiczną - w tym też implanty. Przeprowadzając analizę funkcjonalną i estetyczną twarzy, uzębienia oraz uśmiechu pragniemy zaproponować Państwu jak najlepsze rozwiązanie. Dbamy o to, aby „nowy” uśmiech został harmonijnie dopasowany do Państwa upodobań, wyglądu i charakteru oraz o to, by funkcjonował jak najdłużej. Dzięki istniejącej w naszej placówce nowocześnie wyposażonej pracowni rentgenowskiej, możemy przeprowadzić na miejscu pełną diagnostykę potrzebną w każdej dziedzinie stomatologii, żeby zapewnić Państwu maksymalny komfort i jakość usług. Aby dowiedzieć się więcej o poszczególnych działach stomatologii, zapraszamy do zakładki "Usługi".