Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - więcej... Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Cyfrowa pracownia rentgenowska

Dbamy o Twój komfort. Pełna diagnostyka ortodontyczno - stomatologiczna na miejscu dzięki nowoczesnej pracowni rtg wyposażonej w rewelacyjny fiński cyfrowy rentgen pantomograficzny z przystawką do zdjęć cefalometrycznych.

Mając na uwadze wygodę i szanując czas naszych pacjentów otworzyliśmy w gabinecie NESDENT pracownię rentgenowską, która pozwala przeprowadzić na miejscu pełną diagnostykę problemu z jakim zgłasza się do nas pacjent. Szczególnie ważne jest to w przypadku pacjentów chcących podjąć leczenie ortodontyczne, którego nie można zaplanować bez analizy odpowiednich zdjęć rtg. W gabinecie NESDENT pacjentów nie musimy kierować do placówek zewnętrznych, co znacząco przyspiesza i ułatwia dalsze postępowanie lecznicze. Wykonujemy zdjęcia pantomograficzne, cefalometryczne, zdjęcia stawów skroniowo - żuchwowych, a nawet zdjęcia zatok. Wszystkie zapisywane są w technologii cyfrowej i na życzenie pacjenta nagrywane na nośniki zewnętrzne.